Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@zedinokspaslanmaz.com.tr 0.212 558 09 42 - 558 09 43

Hakkımızda

  1999 Yılında kurulan firmamız, Paslanmaz Çelik ithalatı ,satışı ve inşaat taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız ilkeli ve dürüst hizmet anlayışıyla çağdaş dünya normlarını her alanda felsefe edinmektedir. Gelişen bilimsel ve teknik donanımları takip eden ve ticari alanda titizlilikle uygulayan anlayışa sahiptir.Bu sorumluluk duygusuyla siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet ve ürünler sunmaktadır. Firmamızın başlıca iştigal konusu olan Paslanmaz Çelik ürünleri ; Avrupa ve Uzakdoğu menşeili olup , Fransa , Almanya ,İtalya ,Taiwan ,Çin vb. ülkelerden direkt ithalat yapmaktadır. Firmamız müşterilerimizin güvenine layık ve kalitesinden ödün vermemek adına Paslanmaz Çelik ürünlerini dünyaca ünlü fabrikalardan temin etmektedir.
Ürünlerimiz 1.Sınıf Sertifikalı olup , satışlarımız İstanbul merkez depomuzdan hizmet vermektedir. 
Stoklarımızda ; Aısı 201, 430, 304 , 304L , 316 , 316L , 316Tİ , 310 , kalitelerde 
 > Paslanmaz Çelik Dikişli Boru ,Dikişsiz ( Çekme ) Boru,Polisajlı Boru,Satineli Boru,Gıda Borusu
 > Paslanmaz Çelik Parlak ,Satineli Profil
 > Paslanmaz Çelik Sac,Rulo Sac,Dekoratif Sac
 > Paslanmaz Çelik Çubuk,Lama,Köşebent
 > Paslanmaz Çelik Küpeşte Aksesuarları,Fittings Çeşitleri

    Ürünlerimiz , çeşitlilik ve kalitesiyle ekonominin kalbi olan sanayi ve sanayi kollarında , otomotiv ,tekstil ve tekstil makinaları, kimya ,petro-kimya , gıda ,kağıt endüstrisi ,gemi sanayi,yat dekarasyonu, likit hammadde tankları,tıbbi cihazlar,mutfak ve mutfak ürün ve ekipmaları, rezistans , şeker endüstri , korkuluk , ev dekarasyonu , inşaat vb. sektörlerde kullanılmaktadır.

MİSYON & VİZYON

  Misyonumuz ; Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye`de örnek gösterilen bir şirket olmak.

  Görevimiz ; Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Global ticaret hayatında entegre  bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla inşaat ve Paslanmaz Çelik sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz. 

  Vizyonumuz ; Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak; toplumun değerlerine ve menfaatlerine, çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına,  sektörde yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

      İşletme sürecinin her aşamasının bütünüyle kontrolünü amaçlayan kalite sisteminin kurulması ile en üst düzeyde müşteri istekleri sağlanacak. Kalite, verimlilik ve esneklikte en üst düzeye ulaşılacak ve maliyetler düşürülecektir. Bu hedeflerden yola çıkılarak kalite politikamızın ana hatları; En üst düzeyde müşteri isteklerinin sağlanması, ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve maliyet azaltımı çalışmalarının tüm personelimizin katılımı ile yürütülmesi. Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde herkesin katılımı ile iç ve dış müşterilerimizin gerekliliklerinin karşılanmasına öncelik verilerek sürdürülmesi. 
Tüm çalışmalarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi, Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli olarak doğru yapılması ve kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanmasıdır. Özetlemek gerekirse kalite politikamız; Müşteri isteklerini en üst düzeyde karşılayan bir üretimi, toplam kalite anlayışı ile gerçekleştirmektir.